Koszyk
Rachunek: 0
Suma: 0,00 zł
Kontakt

Adres przedstawiciela w Polsce

Pond Group spółka z o.o.

ul. Grodzka 43

38-400 Krosno 

Telefon:

Gabriel Zajdel
(język Polski, English)

+48 531 454 076

EMAIL:

gabrielzajdel@gmail.com

www.petomar.pl

 

Regulamin sklepu:

 

1. Właścicielem sklepu internetowego oczka wodne-filtracja jest firma Petomar sro z siedzibą na Słowacji Kostolne Namestie 820, 92563 Dolna Streda z biurem zamiejscowym w Polsce, ul. Grodzka 43  38-400 Krosno.
 
2. Zamówienia składa się przy użyciu formularza zamieszczonego na stronach internetowych sklepu. Mogą je składać zarówno zarejestrowani jak i niezarejestrowani w serwisie użytkownicy. Minimalna kwota zamówienia to 50 zł, mniejsze zamówienia są realizowane tylko w drodze wyjątku.
 
3. Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art.71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art.61 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą również w każdej chwili ulec zmianie (n.p. wskutek zmian kursów walut lub zmian cen producenta). Klient sklepu, jest o takiej zmianie informowany i może anulować zamówienie. Informacje zawarte na stronach sklepu nie są objęte jakąkolwiek gwarancją. Oferowane produkty mogą różnić się w szczegółach od wizerunków i informacji umieszczonych na stronach sklepu.
 
 
4. Wszystkie podane ceny są cenami brutto tzn. że zawierają one w sobie wszelkie podatki. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon/rachunek, w przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o napisanie tego w uwagach oraz o podanie numeru NIP. Dla firm standardowo są wystawiane faktury VAT. W cenę towaru jest wliczony koszt opakowania.
 
5. Większość zamówień jest realizowane w terminie do 7 dni roboczych jendakże maksymalny termin realizacji zamówienia trwa do 21 dni roboczych, zastrzegamy sobie jednak prawo wydłużenia tego terminu w przypadku wyczerpania zapasów magazynowych.
 
6. Szkody mechaniczne powstałe w trakcie transportu należy zgłaszać naszej firmie wyłącznie z dołączonym protokołem zgłoszenia szkody, spisanym w trakcie odbierania przesyłki. Protokół ten należy dostarczyć listownie, lub za pośrednictwem e-mail do naszej firmy. Jest on jedyną podstawą do uwzględniania tego typu reklamacji. Rozpatrujemy szkody transportowe wyłącznie potwierdzone protokołem szkodowym spisanym przez adresata wraz z przewoźnikiem w trakcie doręczania przesyłki. Stwierdzenie uszkodzenia, szkody mechanicznej po odebraniu przesyłki pocztowej, zgodnie z art.57 pkt.4 Ustawy z dnia 12 czerwca 2003r Prawo Pocztowe skutkuje przejęciem odpowiedzialności za dochodzenie roszczeń reklamacyjnych na adresata przesyłki.
 
6. Towary zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją, zgodnie z zapisami w ich kartach gwarancyjnych, dostarczanych razem z towarem. Gwarancję zapewnia producent. Okres gwarancji i firma odpowiadająca za jej realizację wyszczególnione są w karcie gwarancyjnej i do niej należy się zwracać w wypadku reklamacji.
 
Wszystkie paczki wysyłane są max do 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia w zależności od stanów magazynowych. Jeśli czas ten może się przedłużyć poinformujemy zaraz po złożeniu zamówienia. 
 
Rodzaje płatności:
 
Płatność przy odbiorze.
 
Przedpłata – przelew bankowy.
 
Numer konta:
 
Numer rachunku bankowego do wpłat w przypadku osób fizycznych
 
74 2490 0005 0000 4520 1159 3388 (Alior Bank S.A. o/ Krosno)
 
 
Koszt wysyłki:
 
* Wysyłka kurierska po przedpłacie 35 zł
* Wysyłka kurierska pobraniowa 45 zł
 
Zamówienia powyżej 3 tyś złotych przy przedpłacie na konto wysyłka kurierska gratis.
 
W przypadku drobnych części zamiennych koszt wysyłki to 15 zł
 
Wszystkie przesyłki wysyłamy ubezpieczone.
 
Po zakupie prosimy o informację i sposobie płatności i wybranym rodzaju wysyłki.


Mamy nadzieję że razem uda nam się zbudować ogród wodny Państwa marzeń. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

Główny Dystrybutor Oase

PETOMAR SLOVAKIA s.r.o
ul. Kostolne Namestie  820
925 63 Dolna Streda 
Słowacja

+421 918 694 557
(język Polski, English, Czech)

VAT: SK 2022801121

WEB:

www.zahradnejazierka.sk
www.biobazen.sk
www.zahradnejazierka-biobazeny.sk