Koszyk
Rachunek: 0
Suma: 0,00 zł
Oase Fontanny

Technologia fontannowa Oase

 

 

W nocy, gdy otaczające środowisko staje się niewidzialne, instalacje wodne mogą zapewnić niezrównane piękno naszego ogrodu i sprawić że będzie się on wyróżniał pomiędzy innymi. Oświetlone arystokratycznie budynki, rzeźby drzewa i krzewy w  godzinach wieczornych naprawdę potrafią poprawić nasz nastrój.

 

Oferta urządzeń fontannowych skierowana jest do wszystkich posiadaczy ogrodów wodnych – oferujemy małe projekty do przydomowych oczek wodnych oraz duże projekty z inscenizacjami przy użyciu wody, światła i dźwięku.Dzięki wieloletniej współpracy z Oase jesteśmy w stanie służyć fachową pomocą przy projektach fontann przydomowych jak i wielkich w przestrzeniach publicznych. Co najważniejsze jesteśmy w stanie zaoferować najniższe ceny na rynku oraz fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W razie pytań prosimy o kontakt prze formularz z naszej strony, telefonicznie lub mailowo - dane kontaktowe są podane w zakładce kontakt.


Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy znają wymagania i trendy rynkowe i dzięki temu możemy zaproponować innowacyjne i niezawodne rozwiązane dostosowane do warunków instalacji i przeznaczenia obiektu.

 

Założona w 1948 roku jako warsztat naprawczy dla maszyn rolniczych  w dniu dzisiejszym firma OASE jest synonimem twórczego projektowania ogrodów i atrakcji wodnych przy użyciu najnowszych dostępnych technologii.

Oświeltenie fontann i ogrodów wodnych.

Oferujemy światła LED, oświetlenie klasyczne oraz halogenowe. Oraz lampy nowej generacji LED-RGB DMX-RDM które są kontrolowane komputerowo – możemy zmieniać konfigurację programów świetlnych, diagnozować problemy oraz zdalnie zmieniać wygląd ogrodu – co w przyszłości pozwoli na kontrolę ogrodu z każdego miejsca na globie dzięki „internetowi rzeczy”

Oferujemy:

• Obudowy do podwodnych reflektorów, instalacji wodnych, fontann i agregatów pływających
• Nowatorska technologia LED zapewnia wysoką jakość świateł , a jednocześnie jest bardzo energooszczędna
• Dla profesjonalnego montażu, transformatory i kable sprzedajemy wraz z odpowiednimi materiałami instalacyjnymi.