Bukmacherzy w Polsce a wybory prezydenckie

Bukmacherzy w Polsce a wybory prezydenckie 1 Obstawiam

Godzina wyborów prezydenckich to czas głosowania. Zobacz jak bukmacherzy typują wyniki wyborów na prezydenta RP…

W bieżącym tygodniu będzie miała miejsce I tura wyborów o fotel prezydenta. W związku z tym legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL stworzyli multum zakładów nadzwyczajnych powiązanych z wydarzeniem, którym z wolna rozpoczyna żyć w tym momencie cała Polska.

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl

DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Z miejsca zacznijmy od tego, co najważniejsze. U rzeczonego legalnego lokalnego bukmachera zdołacie grać na zakładach, kto zwycięży wybory o fotel prezydenta Polski. Dotychczas faworytem jest bez wątpliwości Andrzej Duda, który możliwie w jakim kolwiek sondażu okupuje 1 pozycję w zestawieniach.

Niemniej jednak od dnia Rafał Trzaskowski zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to wsparcie dla kandydata promowanego przez PO o wiele wzrosło. Tak bardzo, że w poniektórych prognozach wyprzedza on i obecnego prezydenta. Co prawda nieznacznie, lecz jednak.

Znawcy w BETFAN szacują, że na 54% zwycięży Duda. Procenty na to że zawody o fotel głowy państwa zwycięży Trzaskowski oceniane są na prawie 44%.
Wszakże Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz zdołają liczyć w przybliżeniu 10% głosów, to nie mają faktycznie najmniejszych sposobności na to, aby dostać się do II tury.

Bukmacherzy w Polsce a wybory prezydenckie 2 Obstawiam

Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub choćby Stanisław Żółtek. Aczkolwiek przytoczony ostatni kandydat z racji projektu „Menelowe+” może w ocenie bukmacherów online ostatecznie zebrać jakieś 2 punkty %.

WYNIKI KANDYDATÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalni bukmacherzy w naszym Kraju dopuszczają ponadto opcję typowania, jaka będzie obecność społeczeństwa w I fazie wyborów, jak dużo pretendentów w całości osiągnie choćby 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą efekty wszystkich person konkurujących o rolę głowy państwa. Wiadomo, że nieomal na pewno będzie II tura. Co ważne, aktualnie dzisiaj zdołacie grać na zakładach, jaki wynik dostaną w niej Duda oraz Trzaskowski, jacy pewnie ewidentnie się w niej pojawią.

Krótko mówiąc: każde typy, jakie potrzebowalibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich odnajdziecie na portalu www.betfan.pl.
Niewątpliwie jest tak wiele możliwości że prawie każdy użytkownik znajdzie coś konkretnego do typowania.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl