Gdzie najlepiej obstawiać mecze

Gdzie najlepiej obstawiać mecze 1 Blog bukmacherski

Rynek usług bukmacherskich w naszym kraju rozwija się bardzo dynamicznie dlatego wielu z Was zastanawia się gdzie obstawiać mecze przez internet by czerpać z tego nie tylko dużo przyjemności ale i korzyści finansowych.

Obecnie legalnie działa już osiemnaście podmiotów oferujących możliwość korzystania z zakładów sportowych. W walce o klienta który szuka gdzie najlepiej obstawiać mecze jednym ze sposobów zachęty do zarejestrowania się obstawiania i prowadzenia gry u danego bukmachera jest oferta powitalna dla nowych typerów. W jej skład zazwyczaj wchodzą:

– darmowe środki na zakłady
– bonus od pierwszej wpłaty
– zakład bez ryzyka

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Skupmy się na darmowych środkach i sprawdźmy, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu? Z grona legalnych bukmacherów tych, którzy aktywnie prowadzą działalność, tylko nieliczni nie oferują tej formy promocji. Zdecydowana większość firm umożliwia grę bez konieczności wpłaty własnych środków finansowych. W zależności od bukmachera możemy liczyć na kwotę od 20 do 29 złotych.

Oferta bukmacherska różni się zwykle warunkami promocji, które musimy spełnić, aby móc wypłacić pieniądze.
Pamiętajmy jednak, że darmowe środki na zakłady otrzymać mogą jedynie nowi, dotychczas niezarejestrowani klienci. Gracze posiadający już konto, powinni szukać innych dostępnych promocji. Sam proces pozyskania od bukmachera kapitału na darmowe zakłady jest bardzo prosty.

o zarejestrowaniu się na stronie internetowej i wybraniu bonusu bukmacher automatycznie zasila nasze konto bonusowe o określoną kwotę. Nie musimy dokonywać żadnych przelewów i od razu możemy rozpocząć grę. Po spełnieniu warunków obrotu, pieniądze można wypłacić na własne konto. Zatem kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu?

Poniżej przedstawiamy wykaz bukmacherów, którzy oferują tego rodzaju promocje:

Fortuna – www.fortuna.pl

Proponuje 20 złotych na start w formie punktów gracza, za które odstawiamy zakłady z konta bonusowego. Wymagany jest jednokrotny obrót. Fortuna nie wymaga od nas minimum kursowego na zgranym kuponie, co czyni ten freebet najłatwiejszym do zrealizowania.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

STS – www.sts.pl

Tu otrzymujemy 25 złotych na początek w formie freebetu. Warunki, jakie musimy spełnić to trzykrotny obrót przyznanych środkami. Aby kupon został zaliczony do promocji, musi mieć kurs minimalny w wysokości 1.91. Warunki nieco trudniejsze niż w Fortunie jednak i kwota bonusu wyższa.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Lvbet – www.lvbet.pl

Tu możemy liczyć na 20 złotych, w zamian za rejestrację, jednak promocja dostępna jest tylko z kodem promocyjnym, który łatwo można znaleźć na stronach internetowych poświęconych zakładom bukmacherskim. W LVBET kwotę bonusu musimy zagrać dwa razy, przy czym kupon nie może mieć kursu niższego niż 2.0.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Betfan – www.betfan.pl

W standardzie 100 złotych w formie darmowego zakładu. W opcji z kodem promocyjnym dostajemy nawet 3000 zł za poszczególne wpłaty na konto. W tym wypadku, aby zrealizować bonus wystarczy jednokrotnie postawić zakład solo z kursem minimalnym 2.0.

Zakłady bez podatku! 3100 zł na start! www.betfan.pl

Totolotek – www.totolotek.pl

Standardowo brak bonusu bez depozytu jednak w przypadku wykorzystania kodu promocyjnego uzyskamy 25 złotych na start.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Inni bukmacherzy w Polsce

Pozostali aktywni bukmacherzy niestety nie oferują zakładów bez depozytu. Jak widać, kto oferuje zakłady bukmacherskie bez depozytu, może liczyć potencjalnie na większą liczbę nowych graczy. Choć firmy rywalizują głównie na polu bonusów od pierwszego depozytu (tę formę bonusu powitalnego znajdziemy u wszystkich bukmacherów) to trzeba stwierdzić, że możliwość obstawiania przez internet bez konieczności zasilania konta bukmacherskiego własnymi środkami, jest bardzo atrakcyjna i brana pod uwagę przy wyborze pierwszego internetowego bukmachera przez grających.

Spośród opisanych bukmacherów, wydaje się, że najatrakcyjniejsza jest oferta przygotowana przez Fortunę. Wynika to przede wszystkim z niskich wymagań co do warunków obrotu i minimum kursowego. Ciekawie wygląda również freebet od Betfan z tym że wart jest tylko 100 złotych a nie 120 jak w Fortunie.

Warto więc poszukać kodu promocyjnego tego bukmachera. Przy trafieniu typu solo o kursie 2.0 czego wymaga od nas np. Totalbet nasze konto wzrasta do 50 złotych, a warunki bonusu spełnione. Najtrudniej natomiast jest zrealizować freebet w STS – się gdzie w sumie musimy zagrać za 75 złotych (trzykrotny obrót kwotą 25 złotych) i w LVBET.

betfan-bonus-na-start