Jak grać u bukmachera by wygrywać

Jak grać u bukmachera by wygrywać 1 Blog bukmacherski

Z pewnością wiele osób interesujących się sportem zadaje sobie pytanie jak grać u bukmachera by wygrywać?

Metod na obstawianie kuponów, które w późniejszym rozrachunku okażą się zwycięskie jest kilka. Co prawda w internecie aż roi się od profesjonalnych typerów a właściwie to osób, które przedstawiają się takim tytułem obiecując zyski w momencie dołączenia do ich grupy zadowolonych klientów. Oczywiście usługi tego typu są płatne.

Fora bukmacherskie oraz tematyczne grupy w mediach społecznościowe to doskonałe miejsce do reklamowania się osób zapewniając, że z nimi na pewno ograsz bukmachera a także od takich, którzy rzekomo posiadają informację na temat ustawianych spotkań.

Oczywiście nic tu nie jest czarno-białe bo o ile na świecie istnieją osoby, które osiągają systematyczne zyski z gry u bukmachera to większość z nich nie potrzebuje namawiać innych do gry z nim. Tak samo sprawa ma się z ustawionymi spotkaniami. Takie rzeczy jak najbardziej zdarzają się w świecie sportu, jednak informacje o nich w większości przypadków są praktycznie nie do zdobycia.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Tego typu przedsięwzięcia są niezgodne z prawem, więc logicznym jest to, że wie o tym garstka wtajemniczonych osób najczęściej związanych bezpośrednio z klubem, związkiem piłkarskim bądź najzwyczajniej w świecie ze światem przestępczym. W tym artykule przedstawimy Ci jednak kilka sposobów i metod jak grać u bukmachera by wygrywać bez obowiązku płacenia komukolwiek pieniędzy…no oczywiście nie licząc miłej pani w punkcie przyjmującej kupon.

1. Wiedz co stawiasz

Oferty bukmacherów są bardzo bogate w przeróżne dyscypliny jak i poszczególne ligi. Mnogość spotkań rozgrywanych każdego dnia, które można obstawić często przyprawia o zawrót głowy. Ważne jest jednak to byś typował dyscypliny oraz rozgrywki, na których naprawdę się znasz.

Co to znaczy?

Jeśli interesujesz się daną dyscypliną z pewnością wyróżnia się w niej liga, z którą masz największą styczność. Oglądasz spotkania w jej ramach, śledzisz informacje dotyczące drużyn, zmiany w składach, plotki dotyczące poszczególnych drużyn, zawodników itd.

Dla jednych będzie to liga, w której występuje drużyna z ich rodzinnego miasta bądź okolicy, dla drugich będzie to jedna z głównych lig na świecie typu piłkarska Premier League, hokejowa NHL czy też koszykarska NBA.

Jak grać u bukmachera by wygrywać 2 Blog bukmacherski

Dla jeszcze innych może to być całkowicie „egzotyczna” liga typu brazylisjka, argetyńska, rumuńska czy na przykład 3 liga niemiecka. Staraj się ograniczyć typowanie do 2-3 lig. Wtedy będziesz w stanie na bieżąco śledzić wydarzenia z nich, wczujesz się w ich klimat, poczujesz rytm który z pewnością pomoże Ci w osiąganiu coraz to lepszej skuteczności.

2. Zachowaj chłodną głowę

Jedna z najbardziej kluczowych spraw, kiedy w grę wchodzą pieniądze to mocna psychika. Musisz liczyć się z tym, że możesz stracić pieniądze, mimo że poświęciłeś długie godziny na analizę spotkań. Czasami musisz wykonać kilka kroków w tył aby w konsekwencji wziąć rozpęd.

Po serii porażek, może przyjść długo wyczekiwana dobra passa. W tym wszystkim główną rolę pełni jednak Twoja głowa. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić po ewentualnym przegraniu kuponów to „granie kuponów na siłę” tylko po to by się jak najszybciej „odkuć”.

Gracze chcąc jak najszybciej „wyjść na zero” często nie zwracają uwagi na to co stawiają. Konsekwencją tego najczęściej są kolejne przegrane kupony i stracone pieniądze.

3. Nie sugeruj się kursami

Ileż to razy mogłeś słyszeć historię o tym jak to kumplowi nie wszedł jeden mecz prawda?. Dlaczego tak się dzieje? To proste! Bukmacherzy to firmy, które zatrudniają specjalistą od analityki układających kursy na dane wydarzenia specjalnie dla nich.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Jednym z najczęstszych trików totalizatorów jest wrzucenie do oferty dość niskiego, jednak kuszącego kursu na zwycięstwo którejś z topowych drużyn bądź reprezentacji w danej dyscyplinie.

Gracze łapią się na te zagrywki dodając do swoich kuponów tzw. „kursy na podbicie” zapominając o tym, że drużynom typu FC Barcelona, Real Madryt, Juventus, PSG czy też Bayern Monachium również może podwinąć się noga i mogą stracić punkty grając nawet z rywalem słabszych na papierze o klasę bądź dwie. Ważne jest to abyś przy typowaniu nie sugerował się kursami bo bukmacher również może się mylić.

Nawet nie wiesz jak często to się zdarza, tylko potrzeba odpowiedniej wiedzy oraz trochę szczęścia aby w pełni wykorzystać te pomyłki.

Teraz już wiesz jak grać u bukmachera by wygrywać. Pamiętaj o nich przy następnym typowaniu.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl