STS czy Fortuna ? Gdzie obstawiać

STS czy Fortuna ? Gdzie obstawiać 1 Strony bukmacherskie

Na ówczesnym rynku bukmacherskim jest coraz więcej legalnie działających bukmacherów – teraz ta liczba oscyluje w okolicach 15 są wśród nich STS czy Fortuna czy też nowi bukmacherzy jak Betfan czy Superbet. Właśnie to powoduje, że rywalizacja między poszczególnymi bukmacherami o nowego, potencjalnego gracza jest coraz większa i każdy musi oferować coś niepowtarzalnego. Jeśli chodzi o samą czołówkę to jest ona niezmienna od kilku lat i wszyscy inni starają się ich dogonić.

Jednak gdy spojrzymy na liczby aktywnych graczy, czy wniesionych rocznie zakładów u danego bukmachera, a także udział w rynku każdego z nich, to na pierwszy plan wysuwa się tylko dwójka. Nie trzeba by było tak naprawdę podawać ich nazw, ponieważ każdy, kto choć w małym stopniu interesuje się bukmacherką wie o kogo chodzi. Po jednej stronie barykady mamy STS, a po drugiej Fortunę.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl

Który z tych bukmacherów wiedzie prym?

A może każdy z nich ma swoją płaszczyznę w której jest mocniejszy i drugi po prostu skupia się na czymś innym? Czy ci bukmacherzy nawzajem się napędzają i czy rzeczywiście są konkurentami, czy dzielą się po prostu rynkiem, tworząc swoisty duopol? A no właśnie – odpowiedzi na te pytania poniżej, a po przeczytaniu sam będziesz mógł zdecydować, czy jesteś team STS, czy Fortuna.

Krótka prezentacja STS-u

STS to tak naprawdę firma, której przedstawiać nikomu nie trzeba. Jej udziały w rynku bukmacherskim to aż 47%, czyli prawie połowa całego segmentu jest pod panowaniem właśnie tego bukmachera. Poza tym liczba około 200 tysięcy aktywnych graczy, również musi robić ogromne znaczenie. Szacuje się, że ciągu tylko jednego roku puszczanych jest kilka milionów zakładów.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Skala całego STS-u jest więc niewyobrażalna. Teraz jednak czas przejść do konkretów, czyli samej oferty. Jeśli o nią chodzi, to STS posiada możliwość obstawiania praktycznie każdego sportu, jaki tylko został wymyślony. Od oczywiście piłki nożnej, na którą znajdziemy dziesiątki kombinacji, przez badminton, skoki narciarskie, Formułę 1, czy darts. Nic więc dziwnego, że każdy tutaj znajdzie coś dla siebie.

Poza tym prężnie działająca STS TV, czyli platforma na której za pośrednictwem strony internetowej można oglądać najciekawsze pojedynki. Aby mieć do niej dostęp wystarczy postawić chociażby jeden kupon na 24 godziny – czyli wymagania naprawdę nie są wysokie, a możliwość obejrzenia El Clasico, czy finału Wimbledonu, to nie lada gratka dla kibiców tych dyscyplin. Warto zaznaczyć także dział e-sportowy, a także betgames.

STS jest jednym z pionierów, jeśli chodzi o tak szeroką gamę sportów wirtualnych, a także gier komputerowych. Można tam obstawiać chociażby CS:GO, Dota 2, LoL’a. Jeśli chodzi o betgames, to nic innego jak gry karciane, takie jak wojna, poker, czy bakarat. Ważne na współczesnym rynku bukmacherskim są również promocje dla nowych, jak i stałych graczy. Jeśli chodzi o tych pierwszych, to STS nie ma się czego wstydzić.

Proponuje on freebet w wysokości 29 złotych, dla każdego, kto zdecyduje się założyć u nich konto. Jest to nic innego jak darmowe środki na grę. Żeby je wypłacić trzeba spełnić następujące warunki – obrócić nim trzykrotnie przy minimalnym kursie 1.91.

STS czy Fortuna ? Gdzie obstawiać 2 Strony bukmacherskie

Kolejne promocje to: bonus od pierwszej wpłaty, nawet do 1200 złotych – z podobnymi wymogami obrotu jak przy freebecie, a także najświeższa sprawa – nawet pół miliona złotych do wygrania. Jest to promocja związana z przystąpieniem do reklamowania STS-u przez Petera Schmeichela. Czas przejść do ich konkurenta, aby móc zdecydować, STS, czy Fortuna.

Fortuna w pigułce

Jeśli chodzi o Fortunę to jest to bukmacher, który pod względem ilości aktywnych graczy i udziału w rynku ustępuje nieznacznie właśnie STS-owi. Jednak oczywiście nie są to liczby, których dogonić się nie da. Fortuna w bardzo ciekawy sposób prowadzi swoją działalność, czym odróżnia się od większości innych tego typu firm. Oferta, jaką proponuje ta firma jest bardzo zbliżona do swojego konkurenta.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Pod tym względem porównując Fortuna, a STS, nie jesteśmy w stanie wskazać lepszego. Każdy z nich posiada ogrom sportów, gdzie nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie coś dla siebie. Główną zaletą Fortuna jest Strefa Typera. Bardzo ciekawa inicjatywa, której próżno szukać u innych firm. Jest to nic innego jak forum, na które dodawane są proponowane zdarzenia, które są jak najbardziej prawdopodobne.

Dzięki temu, możemy się zasugerować i postawić właśnie taki, lub nieco zmodyfikowany kupon, dzięki czemu możemy wygrać sporą sumę pieniędzy.

Kolejną odróżniającą działalnością jest Fortuna Klub Plus. Dzięki niej każdy gracz zbiera punkty za wygrane kupony, a później owe punkty może przeznaczyć na kolejny kupon. Jest to taka skarbonka, z której co jakiś czas można skorzystać – inicjatywa godna pozazdroszczenia! Jeśli chodzi już o same bonusy, to one również są na najwyższym poziomie.

Na start otrzymujemy 2800 punktów, czyli równowartość 20 złotych freebetu. Aby móc je wypłacić, wystarczy dokonać jednokrotnego obrotu, bez żadnego wymogu kursowego. To najbardziej liberalne podejście do bonusów na całym rynku bukmacherskim!

STS czy Fortuna ? Gdzie obstawiać 3 Strony bukmacherskie

Poza tym mamy szansę nawet na 1000 złotych od pierwszego depozytu. Tutaj czterokrotny obrót, z kursem minimum 1.9. Poza tym zakład bez ryzyka, czyli świetne oferty na początek. Po tej głębszej analizie, każdy musi sam dojść do wniosku STS, czy Fortuna.

Podsumowują gdzie obstawiać …

Podsumowując – każdy z bukmacherów, czy to Fortuna, czy STS posiada w swojej ofercie świetne okazje. W STS-ie lepiej rozbudowane są sporty wirtualne i STS TV, za to Fortuna posiada świetny program, czyli Strefę Typera, oraz Fortuna Klub Plus, dzięki którym możemy zyskać więcej. Każdy musi sam podjąć decyzję, która z firm bardziej go przekonała. Według nas i jedni i drudzy są godni polecenia.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl