STS – dodatek za rejestrację

STS - dodatek za rejestrację 1 Blog bukmacherski

Kod bonusu czy to w STS czy w Ewinner to znaczy u legalnych firm bukmacherskich sporadycznie jest wskazany, a nieraz nie. Ogólnie zasada jest taka, że i bez kodu bonusowego pozyskamy mnóstwo funduszy na start na grę na zakładach sportowych u bukmacherów w necie. I powinno się o tym zachowywać pamięć …

W Polsce mamy wielu różnych zgodnie z prawem funkcjonujących bukmacherów wirtualnych. Wśród nich jedną z głównych ról odgrywa bukmacher STS. W związku z tym trudno się dziwić rozlicznym graczom, iż pragną oni dołączyć do tego operatora. Jest to przecież synonim zawodowstwa i skuteczności w działaniu.
Zarazem z przyczyny swojej postawy na rynku ta instytucja mogłaby już jakiś czas temu darować sobie starania. Tak jednak nie jest, gdyż firma egzystuje stale walcząc o gracza. W taki sposób właśnie zaskarbiła ona sobie życzliwość graczy
i ta nieustanna koegzystencja kwitnie w najlepsze.

Kod bonusu w STSie to VIPKOD

Pragnąc otworzyć u tego buka konto, to na pewno pragnęlibyśmy przekonać się, czy są w tej chwili jakieś darmowe zakłady w STS. Informacja ta tylko przyspieszy naszą decyzję.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

A najciekawsze jest to, iż nadmieniony buk posiada sporo takich propozycji, a jedną z nich jest propozycja skorzystania z rabatu oferującego całkiem ekstra bonus w trakcie rejestracji.

Jaki w STS mamy rabat powitalny?

Jak wcześniej było dodane, nadrzędne
jest, aby nowy gracz już na wstępie czuł się doceniany. Dlatego też w czasie rejestracji musimy wstukać aktywujący kod: „VIPKOD„. Wówczas na nasze konto trafia kwota 29 PLN bonusu bez wpłaty.

Chodzi więc o to, że każdy nowy typer nawet nie ma potrzeby przelewać jakiejkolwiek sumy, a i tak od bukmachera STS odbieramy prezent, za jaki możemy ogłosić swoje pierwsze zakłady.
Stąd też tego gatunku kod promocyjny STS to idealny wariant na to, aby bez niepotrzebnego szafowania obadać i zasmakować obstawiania meczów w zakładach bukmacherskich. Jedynym wymogiem jest to, że pewną ilość razy należy tymi dodatkowymi środkami obracać. Dopiero po owym fakcie możemy bez kłopotu zrealizować je na własny rachunek bankowy.

STS - dodatek za rejestrację 2 Blog bukmacherski

Jak odczuwasz, sposobów w kwestii akumulowania, uwagi nowo zakladających konta klientów jest sporo, a ta zaprezentowana tu oferta jest tak naprawdę strzałem w dziesiątkę.

Tym samym wypada – jeśli ciekawi nas obstawianie meczów on-line – otworzyć konto u owego buka i zyskać na wstępie bonus u bukmachera aktywując kod bonusowy STS. Równocześnie warte podkreślenia jest to, iż w żadnym razie na tym gratisie nie kończą się nasze profity na portalu www.sts.pl.

Da się tym samym połączyć ze sobą cykl różnych promocji STSu, co na sto procent jest doskonałym wyborem.

TOP 3 bukmacherów: 120 zł cashback + 1000 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
Bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
Bonus bez depozytu + 1500 zł za wpłatę - www.lvbet.pl